Wataha.no
Siųsti ataskaitą radijo TV Jūsų paskyra

Lenkija lygiosiomis su Ispanija 1: 1! Mes vis dar turime galimybę būti paaukštinti!

Pridėti prie mėgstamiausių
Įvertinkite straipsnį

Tai gera diena Lenkijos rinktinei. Daug kas priklausė nuo šio įvykio. Po pralaimėjimo Slovakijai mūsų kova dėl paaukštinimo sukėlė rimtų abejonių, o žiniasklaida buvo pilna „beatodairiškų“, neigiamų komentarų. „Mūsiškiai“ į šias rungtynes ​​žengė labai drąsiai. Jie žinojo, kad tai yra vadinamasis žaidimas viskam. Pradžioje – 10 minutę – ispanai perėmė ir ėmė diktuoti sąlygas. Tačiau lenkai kovėsi iki galo ir to dėka antrasis kėlinys buvo labai vaisingas ir visos rungtynės baigėsi lygiosiomis.

Lenkija yra lygi ir vis dar turi galimybę žengti į priekį!

Nesitikėjome tokio rezultato. Mes tikėjomės Lenkijos pranašumo, tačiau lygiosios yra savotiškas „kompromisas“, kurio dėka mūsų komanda gali gerai išsimiegoti. Lenkai kovojo drąsiai, tačiau ispanai pirmame kėlinyje turėjo nemažą pranašumą.

„10 -ąją minutę ispanai pirmą kartą pradėjo pavojingesnę ataką, tačiau Dani Olmo smūgį atrėmė Wojciechas Szczęsny. Olmo nesuvaldė Alvaro Morata. „Juventus“ puolėjas pasinaudojo Gerardo Moreno perdavimu iš dešinės baudos aikštelės pusės ir nugalėjo savo klubo draugą. Buvę „Chelsea“ ar Madrido „Real“ žaidėjai atrodė nuošalėje, bet kitaip ir favoritai pirmavo “. („Polsat Sport“).

Antroji susitikimo pusė. Lewandowskis įmušė įvartį ...

Lenkija yra surišta su Ispanija. Kaip tai atsirado? Po pertraukos prasidėjo geras laikas lenkams. Lewandowskis įmuša įvartį. Po akimirkos tai gali būti tikrai baisu. Gerardas Moreno praleido baudą - „mūsiškių“ naudai. Pabaigoje buvo dar dvi ... gana nerimą keliančios akimirkos. Ferranas Torresas nepataikė į smūgį. Tada Rodri bandė šaudyti, tačiau Szczęsny sėkmingai įsikišo. „Po dviejų rungtynių serijos ispanai savo sąskaitoje turi du taškus, o lenkai - vieną. E grupės lyderiai yra švedai (keturi taškai), o antrąją vietą dėl pergalės prieš Lenkiją užima Slovakija. Paskutiniame ture Biało-Czerwoni, kurie dar turi šansų patekti į kitą turnyro etapą, susitiks su Švedija “. („Polsat Sport“).

Būkite atnaujinti. Skaitykite mūsų naujienas! Mes rekomenduojame: Covid 19. Atvykimas į Lenkiją. Taikomos taisyklės.