Granerudas nori laimėti „viską“: – Ar Lenkijos šuolininkai stos jam kelią?

Pridėti prie mėgstamiausių
Įvertinkite straipsnį

Halvoras Egneris Granerudas (25) nusiteikęs prieš naująjį šuolių su slidėmis sezoną. Jis tiki, kad šį sezoną gali laimėti „bet ką“.

Granerudas šį sezoną pradeda su lūkesčiais, kai praėjusį sezoną iškovojo rekordines vienuolika pasaulio taurės pergalių ir laimėjo didžiule persvara. Prieš sezono atidarymą Rusijos Nižnij Tagile jis natūraliai žino, kad džiaugiasi galėdamas tęsti pergalių tendenciją.

– Tikslas – laimėti bendrąją pasaulio čempionato įskaitą. Tai yra pagrindinis tikslas ir kaip potaškas – laimėti auksą olimpinėse žaidynėse, laimėti ketverto turnyrą šuolių su slidėmis kalvos ir pasaulio šuolių su slidėmis čempionatas slidinėjimas sako NTB.

Sezoną pradėjo nuo 3 vietos

Halvoras Egneris Granerudas pirmavo po pirmojo kėlinio, bet pasaulio čempionato premjeroje m šokinėja nukrito į trečią vietą. Karlas Geigeris laimėjo prieš Ryoyu Kobayashi.

Granerudas nusileido 133 metrų aukštyje ir po pirmojo raundo Geigerį lenkė 0,7 taško. Finale Vokietija nusileido 133 metrus, o Granerudas tik 125. Taigi Geigeris 8,7 taško įveikė japoną Kobayashi, kuris pirmajame kėlinyje finišavo trečias.

NTB šaltinis
(AP nuotrauka)

. Kaip sekėsi lenkams?

Mūsų šuolininkai pradėjo ramiai. Niżny Tagił ir vėl nepasisekė Lenkijos šuolininkams. Pasaulio taurės sezono atidarymas buvo labai vidutiniškas. Rusijoje daugiausia džiaugsmo priežasčių turėjo Karlas Geigeris ir Krištolinio kamuolio gynėjai Halvoras Egneris Granerudas.