Wataha.nr
Dërgo raport radio TV Llogaria juaj

Norvegjia në pyetje dhe përgjigje [FUN]

Shto te të preferuarat
Vlerësoni artikullin
Tabela e përmbajtjes
Vlerësoni artikullin

Vjeshta është në ecje të plotë, dimri po afrohet. A ju mungon edhe argëtimi? Po ashtu edhe ne - kjo është arsyeja pse ne dolëm me idenë për të krijuar një lojë që do të sjellë edhe përfitime. Rregullat janë të thjeshta - ju bëni pyetje në komentet poshtë këtij artikulli, ne u përgjigjemi atyre.

Rregullat e lojës

Si do të duket kjo në praktikë? Shume e thjeshte:

  1. Shkruani pyetjen tuaj në koment - çdo pyetje, përderisa nuk është fyese, e vrazhdë apo qesharake. Ata mund të jenë edhe me humor 🙂
  2. Ne e kopjojmë pyetjen tuaj në përmbajtje KJO artikull dhe shkruani përgjigjen poshtë.

Ekziston një kusht - duhet të ketë një koment sipas këtij artikulli në faqen tonë të internetit. Ne nuk u përgjigjemi pyetjeve të bëra në Facebook - duam të shmangim kaosin :) ËSHTË KOHA PËR TË FILLIM!

mot

ngarkues-imazh
Oslo, JO
2:49 paradite, 21 korrik 2024
ikona e temperaturës 16° C
pak i vrenjtur
lagështia:89%
presioni:Mb 1013
Wind:Mph 2
Shija e erës:Mph 1
Retë:36%
Dukshmëria:0 km
Agimi:4: 34 am
Perëndimi i diellit:10: 12 pm

Kursi i këmbimit

Zloti polak

1 PLN

=

NOK

0,375

Krone norvegjeze

Kr

0,384

Krona suedeze

EUR

4,310

euro

USD

3,932

Dollarit të Shteteve të Bashkuara

Artikuj të rekomanduar

Artikujt e fundit

Norvegjia është pa tërbim: Kërkesat për transportin e kafshëve shtëpiake nga Rusia dhe Bjellorusia

Norvegjia është pa tërbim: Kërkesat për transportimin e kafshëve shtëpiake nga Rusia dhe Bjellorusia Për të transportuar qen, mace ose ferret si kafshë shtëpiake nga Rusia dhe Bjellorusia në EEA,…


Gjoba parkimi: Kontrolloni nëse parkingu është i regjistruar dhe gjoba është e ligjshme

Gjoba parkimi: Kontrolloni nëse parkingu është i regjistruar dhe gjoba është e ligjshme Mund të ndodhë që të harroni të paguani për parkingun ose të vendosni numrin e gabuar kur regjistroni makinën tuaj. Në një situatë të tillë mund të…


Kujdes nga mashtrimet e investimeve në kriptomonedha: Si të mbroheni nga mashtrimi?

Kujdes nga mashtrimet e investimeve në kriptomonedha: Si të mbroheni nga mashtrimi? Pas këtyre mashtrimeve mund të qëndrojnë rrjete të mëdha kriminale që përdorin metoda shumë dinake. Format më të zakonshme të mashtrimit të investimeve janë…


Vizitoni faqet tona të rrjeteve sociale