LENKIJA Turnyras baigėsi

Pridėti prie mėgstamiausių
4.3/5 - (3 balsai)

.

Lenkų turnyras jau už nugaros, kurio finalas, žinoma, vyko Wielka Krokiew, Zakopanėje. Lenkai galiausiai užėmė 6 vietą. Joanna Kil šį savaitgalį puikiai bėgo – laimėjo pirmąsias savo žemyno taurės varžybas Šiaurės Europos šalyse, o vėliau du kartus užėmė antrąją vietą. Magdalena Łuczak pademonstravo gerą pasirodymą kalnų slidinėjimo rungtyje, o Magdalena Bańdo laimėjo Čekijos čempionatą. Snieglentėje jis pasiekė geriausią savo šio sezono rezultatą Oskar Kwiatkowskis. Vis dar laikome kumščius už Lenkijos sportininkus – kaip skaitome PZN pranešime spaudai.

Šuoliai su slidėmis. LENKIJOS TURNYRAS

Praėjusi savaitė pasaulyje buvo kupina daugybės įvykių šuoliai su slidėmis. Mūsų sportininkai dalyvavo pasaulio taurės, žemyno taurės ir jaunimo žiemos olimpinėse žaidynėse, iš paskutiniųjų minėtų rungčių parsivežė medalį.

Łukasz Łukaszczyk užėmė 3 vietą YOG Gangwon 2024 m.

Mūsų jaunieji šuolininkai puikiai pasirodė jaunimo žiemos olimpinėse žaidynėse Gangwon 2024. Pjongčango Alpensia šuolių su slidėmis centro įprastose vaikinų varžybose bronzos medalį iškovojo Łukasz Łukaszczyk. 16-metė pirmavo po pirmosios serijos po 105 metrų bandymo. Finale jis nuskriejo dar toliau, bet baigėsi 108,5 metro kritimu. Nepaisant labai žemų balų už stilių, jam pavyko apginti vietą ant prizininkų pakylos įspūdingo atstumo dėka. Mūsų antrasis jaunesnysis Kacperas Tomasiakas užėmė 7 vietą, o įpusėjus 2 vietai.

Merginų varžybose dalyvavo dvi lenkės. Geriausią rezultatą pasiekė Pola Bełtowska, užėmusi 14 vietą. 22 vieta atiteko Sarai Tajner. Taip pat vyko mišrios komandinės varžybos – Lenkija finišavo 5 vietoje, o neoficialioje asmeninėje įskaitoje aukščiausią balą surinko Kacperas Tomasakas.

Taip pat skaitykite: Staigus butų pardavimo kritimas

Baltieji ir raudonieji Lenkijos turnyre užėmė 6 vietą

Visloje, Ščyrke ir Zakopanėje vykusio Lenkijos turnyro premjera atiteko austrams. Lenkijos atstovavimas galiausiai užėmė 6 vietą. Ščyrke, ant didžiausios Skalite komplekso kalvos, vyko tik kvalifikacijos, kuriose geriausiai pasirodė Pawełas Wąsekas. Asmeninis konkursas buvo atšauktas dėl išpardavimų stiprus vėjas.
Penktadienį varžybos persikėlė į Wielka Krokiew Zakopanėje. Šeštadienio komandinėse varžybose Tatrų kalnų sostinėje Lenkijos komanda dėl vietos ant prizininkų pakylos kovojo iki pat pabaigos kovos. Prieš paskutinį šuolį trenerio Thomaso Thurnbichlerio auklėtiniai nuo trečiąją vietą užėmusių japonų atsiliko tik 3,2 taško. Silpnesnis Dawido Kubacki bandymas lėmė, kad varžybas baigėme 6 vietoje. Sekmadienį buvome geriausio liudininkai asmeninės varžybos šią žiemą atliko lenkai. Po pirmojo rato sirgalių apetitą sužadino šiek tiek nuo prizininkų pakylos atsilikęs ir ketvirtą vietą užėmęs Aleksandras Zniszczołas.
Galiausiai 29-erių futbolininkas buvo klasifikuojamas 11-oje vietoje, o tai yra trečias geriausias jo rezultatas karjeroje. Šeši pateko į geriausiųjų trisdešimtuką Lenkijos atstovai.

Lenkijos rinktinės sudėtis skraidymo slidėmis pasaulio čempionate

Štai nacionalinės komandos sudėtis Lenkija skraidymo slidėmis pasaulio čempionate – po asmeninių varžybų Zakopanėje: Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Paweł Wąsek, Aleksandr Zniszczoł ir Piotras Żyła.